Horoskop biznesowy na marzec 2022

Horoskop biznesowy

Sprawdź, co gwiazdy mówią na temat twojej kariery i biznesu w nadchodzącym miesiącu. Czy jest to odpowiedni czas na inwestycje biznesową, budowanie nowego zespołu czy wprowadzenie nowego produktu? Czasami warto poczekać, lub zaufać losowi. Co miesiąc na początku miesiąca, będziemy publikować horoskop biznesowy dla każdego znaku zodiaku.

horoskop biznesowy

Baran 21.03-20.04                                                                         .

Ogólna prognoza: Kontynuacja dobrej passy. Uda Ci się zrealizować wiele założonych planów, ale może niekoniecznie w wyznaczonym wcześniej czasie.  

Zagrożenia: Uważaj na rady płynące z ust najbliższych Ci osób. Z pewnością ich intencje są dobre, ale może się okazać, że rady nie będą trafne dla Twojego biznesu.

Szanse: Sięgnij po zamrożone zasoby. Wykorzystaj zapasy lub umiejętności, z których do tej pory nie korzystałaś. Szansą będzie to co posiadasz, o czym zapomniałaś.

Rada: Uzbrój się w cierpliwość, nie trać nadziei i konsekwentnie rób swoje.  

horoskop biznesowy

Byk 21.04-21.05      

Ogólna prognoza: Pojawią się nowe możliwości do rozwinięcia biznesu, szczególnie jeśli chodzi o zasięg terytorialny. Skoncentrowany będziesz na pozyskiwanie klientów z dalszych zakątków kraju, a nawet klientów międzynarodowych.

Zagrożenia: W pewnym momencie poczujesz przepracowanie, może nawet chwilowe wypalenie. Zdecydowanie powinnaś więcej odpoczywać, bo praca odbije się na zdrowiu.

Szanse: Pojawią się propozycje rozmów biznesowych z partnerami, z którymi pracowałaś lub obecnie współpracujesz. Jeśli dobrze je poprowadzisz, to uda Ci się wynegocjować dla siebie świetne korzyści.

Rada: Słuchaj tego co mówi Twoje ciało. Pozwól sobie na odpoczynek. 

horoskop biznesowy

Bliźnięta 22.05-21.06       

Ogólna prognoza: Działać będziesz zachowawczo, ale strategicznie. Wtedy kiedy będziesz zmuszona wycofać się z aktywności, to to zrobisz, zgodnie z dobrze obmyślonym planem.

Zagrożenia: Możesz kolejny raz zawieść się na tej samej osobie. Będzie to dla Ciebie wyraźny sygnał, aby wycofać się z współpracy. Niektóre kontakty definitywnie zakończysz.

Szanse: Szanse są w Twojej głowie. Dużo pojawiać się będzie nowych pomysłów i koncepcji. Wiele z nich będzie bardzo trafnych, więc warto, abyś z nich skorzystała.

Rada: Zachowaj ostrożność i miej ograniczone zaufanie do najbliższego otoczenia.

horoskop biznesowy

Rak 22.06-22.07   

Ogólna prognoza: Przed Tobą trudniejszy miesiąc, w którym często doświadczać będziesz niepowodzeń zawodowych. Odczuwać będziesz emocje, z którymi możesz sobie nie radzić.

Zagrożenia: Zagrożeniem dla Ciebie będzie upartość i bezwzględne parcie na przód, gdyż w całej zaciętości zapominać będziesz o innych. Taka postawa może się zemścić.

Szanse: Otwórz się na potrzeby innych, a wówczas w trudnych chwilach również otrzymasz wsparcie z zewnątrz. Pamiętaj, aby w biznesie kierować się nie samym zyskiem.

Rada: Wycofaj się wtedy kiedy jest to konieczne lub zmień kierunek działań.

horoskop biznesowy

Lew 23.07-22.08      

Ogólna prognoza: Rozpoczniesz nowe przedsięwzięcie. Skoncentrujesz się na planowaniu i kompletowaniu niezbędnych zasobów, aby z końcem miesiąca ruszyć z powerem.

Zagrożenia: Będzie przy Tobie wiele osób. Niektóre będą próbowały podkraść Ci pomysły, a inne liczyć będą na sukces Twoim kosztem. Musisz uważać!

Szanse: Los podsunie Ci wiele okazji i niepowtarzalnych szans, aby rozwijać projekt tak jak sobie to zaplanowałaś. Musisz jednak wybrać te szanse, najlepsze dla Ciebie, bo wszystkich nie uda Ci się wykorzystać.

Rada: Zwróć wzrok na osoby, z Twojego otoczenia, które nie życzą Ci dobrze. 

horoskop biznesowy

Panna 23.08-22.09   

Ogólna prognoza: Będziesz chciała się rozwijać i poszukiwać będziesz dodatkowych źródeł finansowania lub kolejnych zasobów. Twój zapał do działania osłabi czujność i możesz paść ofiarą oszustwa. Nie korzystne będą w tym miesiącu nowe umowy.

Zagrożenia: Skoncentrujesz się wyłącznie na nowych rozwiązaniach, nie biorąc pod uwagę ofert, które masz niemal pod ręką. Być może w najbliższym otoczeniu znajdziesz to, czego potrzebujesz, bez ponoszenia większego ryzyka.

Szanse: Masz wokół siebie serdecznych ludzi. Jeśli czegokolwiek będziesz potrzebowała, to nie szukaj pomocy daleko, tylko zwróć się do ludzi, którzy Cię nie oszukają.

Rada: Skoncentruj się na posiadanych zasobach. Nie bądź zachłanny.

horoskop biznesowy

Waga 23.09-23.10    

Ogólna prognoza: Podejmować będziesz więcej działań twórczych, mniej finansowych. Uświadomisz sobie, że do dobry moment, aby poszerzyć swoje kwalifikacje i rozwinąć się na innej płaszczyźnie.

Zagrożenia: Jedna konkurentka, której najbardziej się obawiasz zbliży się do Ciebie. Stąd zastanowisz się, co możesz jeszcze robić, aby wybić się daleko przed nią. Pomysł z samorozwojem jest jak najbardziej trafny!

Szanse: Będziesz miał okazję w swoim rozwoju iść dwiema ścieżkami. Na ten moment jest to nie możliwe, więc będziesz dokonywała wyboru. Niemniej jednak, będą dwie okazje do rozwoju.

Rada: Pamiętaj, że w biznesie nie można się zatrzymywać.

horoskop biznesowy

Skorpion 24.10-22.11   

Ogólna prognoza: Trochę będziesz bujać w obłokach. Będziesz chciała wiele osiągnąć, podjąć różne aktywności, ale tak naprawdę fizycznie nie możesz być wszędzie. Uświadomisz sobie, że na razie musisz wybrać to, co jest obecnie potrzebne dla Twojego biznesu.

Zagrożenia: Niepotrzebnie skupiać się będziesz na konkurencji i robić to, co inni. Jeśli zaślepiona sukcesami rywali będziesz ich kopiowała, zatracisz swoją oryginalność.

Szanse: Los zaoferuje Ci to, czego wcześniej pragnęłaś ale było wówczas poza Twoim zasięgiem. Pojawi się od Wszechświata rekompensata, bo przecież również zasłużyłaś na nagrodę.

Rada: Skoncentruj się na małych rzeczach. Powoli stawiaj kroki, a wkrótce dojdziesz do celu.

horoskop biznesowy

Strzelec 23.11-21.12      


Ogólna prognoza: Przed Tobą miesiąc rozliczeń i podejmowania ostatecznych decyzji. Możliwe, że czekają Cię sprawy formalne, nawet te urzędowe. Wszystko zakończy się dla Ciebie pozytywnie.

Zagrożenia: Pojawiać się będą drobne niepowodzenia i trudności, które będą wywoływać w Tobie wątpliwości, czy to co robisz ma sens i jest profesjonalne. Może Cię to zablokować.  

Szanse: W każdej nowej propozycji, ofercie i szansie dostrzegaaj wartość, gdyż wszystko to może przyczynić się w przyszłości do zbudowania przez Ciebie imperium.

Rada: Unikaj czarnych myśli. Staraj się mimo przeszkód, myśleć optymistycznie.

horoskop biznesowy

Koziorożec 22.12-20.01    


Ogólna prognoza: Poszukiwać będziesz nowych pomysłów, aby wprowadzić świeżą energię w biznes. Niektóre Koziorożce postawią na podnoszenie kwalifikacji, a inne rozważać będą rozszerzenie zakresu świadczenia swoich usług.  

Zagrożenia: Czasem odczuwać będziesz chaos w swoich myślach, wywołany poszukiwaniem nowych sposobów dotarcia do klientów. Dlatego też Twoje racjonalne myślenie może być obniżone. Niepotrzebnie włączą się emocje.

Szanse: Pomysły na nowy wygląd firmy znajdziesz w sobie. Ty sama jesteś dla siebie inspiracją i kopalnią kreatywności. Wyzwól w sobie twórczość.

Rada: Działaj wyłącznie pod wpływem racjonalnych analiz, a nie emocji.

horoskop biznesowy wodnik

Wodnik 21.01-20.02    

Ogólna prognoza: Zdecydowanie zwolnisz tempo. Poczujesz, że potrzebujesz odpoczynku i „naładowania baterii”. Jeśli masz możliwość, to zrób sobie chociaż krótki urlop.

Zagrożenia: Możesz podejmować nieprzemyślane decyzji, nawet jeśli wewnętrznie czuć będziesz wątpliwości. Wynikać to będzie z chęci szybkiego załatwienia sprawy. To niesie za sobą spore ryzyko.

Szanse: Otrzymasz zaproszenie do nowej współpracy. Na początku wydawać Ci się będzie, że to kontrakt niedający wielkich korzyści, ale te przyjdą w przyszłości.

Rada: Słuchaj głosów swojego organizmu. Obserwuj swoją kondycję emocjonalną.

Ryby 21.02-20.03   

Ogólna prognoza: Czeka Cię wyjazd biznesowy, na którym nawiążesz nowe znajomości i poszerzysz swoją wiedzę. Ponadto, wyjdziesz z nową, atrakcyjną ofertą do swoich klientów. W tym miesiącu zdecydowanie będziesz bliżej ludzi, niż dokumentów.

Zagrożenia: Chwilami będziesz zbyt formalnie podchodzić do sytuacji, które można potraktować lekko. Możesz przez to zniechęcać do siebie osoby, które dobrze Cię postrzegają.

Szanse: Doświadczać będziesz sytuacji, w których już kiedyś się znalazłeś. To dlatego, abyś w końcu wyciągnęła wnioski. Otwórz się, więc na lekcje.

Rada: Zauważ, że nic nie dzieje się przypadkowo. 

Horoskop biznesowy

Joanna Czerny- Wróżka Cesaria

Wróżka, zajmuje sie numerologią. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. www.wrozkacesaria.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wrozkacesaria

Share