Horoskop biznesowy na październik 2022

Horoskop biznesowy

Sprawdź, co gwiazdy mówią na temat twojej kariery i biznesu w nadchodzącym miesiącu. Czy jest to odpowiedni czas na inwestycję biznesową, budowanie nowego zespołu czy wprowadzenie nowego produktu? Czasami warto poczekać, lub zaufać losowi. Co miesiąc na początku miesiąca, będziemy publikować horoskop biznesowy dla każdego znaku zodiaku.

horoskop biznesowy

Baran 21.03-20.04                                                         .

Ogólna prognoza: Twój spryt i bogate kontakty biznesowe sprawią, że zapoczątkujesz nowe działania. Niektóre Barany rozpoczną pracę nad ważnym projektem, co znacznie podniesie ich rangę w branży.

Zagrożenia: Możesz słuchać zbyt wiele doradców, a każdy z nich będzie dawał Ci inne wskazówki. Przez to nie będziesz wiedziała jaką przyjąć strategię działania. Mogą pojawić się wątpliwości, a nawet chwilowe zatrzymanie w miejscu.

Szanse: Otwórz się na wsparcie i rady tylko wykwalifikowanych i profesjonalnych doradców. Lepiej mieć ich kilka, niż kilkanaście, którzy będą wprowadzać tylko chaos w Twoim życiu zawodowym.

Rada: Postaw na znane i pewne zasoby ludzkie.

horoskop biznesowy

Byk 21.04-21.05      

Ogólna prognoza: W Twojej głowie narodzą się nowe pomysły na pozyskanie większej liczby klientów. Niektóre z nich zaczniesz od razu wdrażać. Otworzysz się również na nowe współprace, doszukując się w nich możliwości rozwoju i większego rozgłosu.

Zagrożenia: Niebezpieczne dla Ciebie może okazać się schematyczne myślenie. Przez to nie dostrzeżesz możliwości wokół, które są, ale trzeba je zauważyć.

Szanse: Okazją do dodatkowego zarobku może okazać się koncentracja na kobietach i ich potrzebach. W związku z tym poświęć więcej czasu na rozszerzenie oferty dla kobiet.  

Rada: Uwierz w swoje wewnętrzne moce, a zadzieją się cuda.

horoskop biznesowy

Bliźnięta 22.05-21.06       

Ogólna prognoza: Przesympatyczny i dobrze Ci życzący mężczyzna na stanowisku otworzy przed Tobą drzwi możliwości. Możliwa z nim współpraca lub jednorazowe wsparcie. Otworzysz się również na naukę i inwestowanie w siebie.

Zagrożenia: Bezczynność i strach mogą sprawić, że nie skorzystasz z nadarzających się okazji. Możesz przespać ważny moment rozwoju Twojego biznesu.

Szanse: Otwarcie się na nowości, nawet te rozwiązania, które wcześniej nie brałaś pod uwagę okażą się strzałem w dziesiątkę.

Rada: Zadbaj o swój biznes i nie bój się podejmować strategicznych ruchów.

horoskop biznesowy

Rak 22.06-22.07   

Ogólna prognoza: Będziesz szukała sposobu i możliwości, aby rozwinąć swój biznes. Postawisz sobie za cel umocnienie marki i zdobycie przewagi konkurencyjnej.

Zagrożenia: Zagrożeniem będą Twoje działania bez wiary w powodzenie. Jeśli nie uwierzysz w wartość, jaką jesteś, to Twoi klienci też tego nie dostrzegą.

Szanse: Postaw na ludzi pracujących dla Ciebie, ale i tych z dalszego otoczenia. Nie obawiaj się współpracy z nowymi kontrahentami. Pamiętaj, że w tym trudnym dla wszystkich czasie każdy chce zarobić.

Rada: Zadbaj o swój biznes i zabezpiecz swoje zasoby.

horoskop biznesowy

Lew 23.07-22.08      

Ogólna prognoza: Zmagać się będziesz z kłopotami na poziomie komunikacji z pracownikami, kontrahentami lub partnerami biznesowymi. Brak płynności w przesyłaniu informacji spowolni inne procesy. Staraj się rozwiązać te problemy.  

Zagrożenia: Zaniechasz pewnych działań z powodu przekonania o braku konieczności ich podejmowania. Możesz też zostać wprowadzona w błąd. Przełoży się to na liczbę klientów.

Szanse: Będziesz spotykała się z życzliwością i otwartością. Nie doszukuj się w serdecznych gestach przebiegłości i otwórz się na niecodzienne propozycje rozwoju firmy.

Rada: W październiku możesz dopuścić emocje do głosu.

horoskop biznesowy

Panna 23.08-22.09   

Ogólna prognoza: Powrócisz do dawnych schematów i działań, które kiedyś przynosiły Ci profity. Jedynie je zmodyfikujesz i ulepszysz. Uświadomisz sobie, że to nie czas na nowości, a bazowanie na dorobku. Dzięki temu miesiąc będzie satysfakcjonujący.

Zagrożenia: Niebezpieczne okaże się tracenie czasu na usilne wymyślanie rozwiązań, jeśli nie posiadasz inspiracji. Powróć zatem do tego, co zawsze działało. Nie rób nic na siłę.  

Szanse: Nie stój w miejscu, tylko działaj, ale ostrożnie. Okazje znajdziesz w zasobach, na których kiedyś lub nadal pracujesz. Warto zmodyfikować to, co zmian wymaga.

Rada: Nie ograniczaj się. Licz zyski, ale nie tylko one powinny być najważniejsze.

horoskop biznesowy

Waga 23.09-23.10    

Ogólna prognoza: Otrzymasz przynajmniej jedną trudną informację. Będziesz musiała zmierzyć się z tą wiadomością i zmienić plany zawodowe lub strategie. Nie powinnaś rezygnować ze swoich założeń, tylko szukać innych sposobów.

Zagrożenia: Zbyt szybko tracić będziesz zapał do pracy, szczególnie zablokować Cię mogą złe wiadomości. Nie pozwól na to, aby chwilowe przeszkody ostudziły Twoje chęci.

Szanse: Poszukuj rozwiązań w najprostszych sposobach. Zdecyduj się na burzę mózgów z pracownikami i wspólnie ustalcie dalszy plan działań. W Twoich pracownikach tkwi potencjał.  

Rada: Mimo przeszkód, nie zatrzymuj się.

horoskop biznesowy

Skorpion 24.10-22.11   

Ogólna prognoza: Dużo będzie się działo. Będziesz uczyła się nowych zadań i realizowała nowe projekty. Poprawi się komunikacja z pracownikami i partnerami biznesowymi, dzięki czemu od nich będziesz mogła czerpać inspiracje i otrzymywać cenne informacje.

Zagrożenia: Na kilka dni rozłożyć Cię może przeziębienie. Jeśli nie wyleczysz się i nie pozwolisz sobie na regenerację takich epizodów w miesiącu będzie dwa.

Szanse: Wbrew pozorom szansą dla Ciebie będzie przepracowanie, gdyż dopiero Twój organizm zacznie wysyłać Ci sygnały ostrzegawcze o zagrożeniu zdrowia, to dopiero wtedy zaczniesz dbać o siebie. Zacznij delegować zadania, aby nie brać wszystkiego na swoje barki.  

Rada: Wskazane jest przełamanie mentalne i zmiana myślenia na temat pracy.

horoskop biznesowy

Strzelec 23.11-21.12      


Ogólna prognoza: Będziesz zmagała się z nawracającymi wątpliwościami w co inwestować swoje zasoby, aby osiągnąć zakładane zyski. Pomysłów będziesz miała wiele, ale nie wszystkie uda Ci się zrealizować. Październik będzie miesiącem poszukiwań rozwiązań.  

Zagrożenia: Zbyt wysoki poziom asertywności i braku kompromisu w ważnych rozmowach może sprawić, że staniesz w miejscu zupełnie osamotniona. To nie będzie dobre dla Twojego biznesu.  

Szanse: Polegaj na ludziach i nie działaj samodzielnie. Teraz powinnaś wspierać się innymi, bo trudno Ci będzie w pojedynkę realizować założone cele.

Rada: Zastanów się, co dla Ciebie jest dobre. Jeszcze raz przeanalizuj strategię.

horoskop biznesowy

Koziorożec 22.12-20.01    


Ogólna prognoza: Znajdziesz się w trudnej i niekomfortowej sytuacji. Będziesz musiała wykorzystać spryt i przebiegłość, aby wyjść z impasu. Pomoże Ci w tym bliski współpracownik, mężczyzna spod znaku Barana, Lwa lub Strzelca.

Zagrożenia: Musisz wiedzieć czego chcesz, gdyż Twoi klienci wyczują, że nie wierzysz w to, co im oferujesz. Możesz stracić niektórych odbiorców.  

Szanse: Wyobraźnia i kreatywność pomoże Ci znaleźć rozwiązanie, które jest, ale którego nie dostrzegasz. Przy współpracy z bliskim mężczyzną wyjdziesz z zastoju.  

Rada: Nie krępuj się prosić o rady i pomoc.

horoskop biznesowy wodnik

Wodnik 21.01-20.02    

Ogólna prognoza: Zwiększysz zasoby osobowe w swojej firmie. Dojdziesz do wniosku, że niedobory osobowe i oszczędzanie na pracownikach skutkuje nieefektywnością. Wyłapiesz też inne problemy wewnątrz firmy, które będziesz na bieżąco rozwiązywała.

Zagrożenia: Zagrożeniem dla Twojego biznesu będzie podejmowanie przez Ciebie zbyt szybkich i nieprzemyślanych działań. Da Ci to satysfakcję na chwilę, ale może źle wpłynąć na kondycję firmy.  

Szanse: Trudna sytuacja w kraju sparaliżuje Cię i wywoła w Tobie strach, przez co będziesz rozważniejsza. Otoczenie będzie dawało Ci znaki, aby zatrzymać się, kiedy jest to potrzebne.

Rada: Działaj powoli, z rozumem i podejmując przemyślane decyzje.  

Ryby 21.02-20.03   

Ogólna prognoza: Twój pracownik lub partner biznesowy złoży Ci wypowiedzenie z pracy lub rezygnację z dalszej współpracy. Być może to Ty będziesz zmuszona pożegnać się z tą osobą. Niemniej jednak będzie to dla Ciebie dobre rozwiązanie.

Zagrożenia: Możesz własną postawą lub brakiem odpowiedniej reakcji kogoś do siebie zniechęcić. Odejdzie z pracy sumienny pracownik, na czym wiele straci Twój biznes.

Szanse: Otwórz się na ludzi oddanych Tobie, słuchaj ich argumentów i zwróć uwagę na ich potrzeby. Nie działaj w pojedynkę, bo wyjdziesz na egoistę. To miesiąc współpracy.

Rada: Otwórz się na nowe możliwości i chętnie nawiązuj nowe kontakty.  

Horoskop przygotowała:

Joanna Czerny- Wróżka Cesaria

Wróżka, zajmuje sie numerologią. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. www.wrozkacesaria.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wrozkacesaria

Share