Horoskop biznesowy na listopad 2022

Horoskop biznesowy

Sprawdź, co gwiazdy mówią na temat twojej kariery i biznesu w nadchodzącym miesiącu. Czy jest to odpowiedni czas na inwestycję biznesową, budowanie nowego zespołu czy wprowadzenie nowego produktu? Czasami warto poczekać, lub zaufać losowi. Co miesiąc na początku miesiąca, będziemy publikować horoskop biznesowy dla każdego znaku zodiaku.

horoskop biznesowy

Baran 21.03-20.04                                                                         .

Ogólna prognoza: Listopad minie Ci na poszukiwaniu nowego kierunku, obrania odpowiedniej strategii i dopierania właściwych środków realizacji celów. Możesz przy tym odczuwać wątpliwości i niechęć do aktualnego planu działania, więc go zmodyfikujesz.  

Zagrożenia: Mnogość pomysłów może Cię przytłoczyć, a nie wszystkie będą realnie możliwe do zrealizowania. Może to wywoływać w Tobie smutek i przygnębienie.

Szanse: Wyjściem z patowych sytuacji będzie dla Ciebie natychmiastowa realizacja pomysłów i bieżąca ich ocena. Pamiętaj, że nim nie spróbujesz, to się nie dowiesz co działa w Twojej firmie.  

Rada: Otwórz się na zmiany, bo inaczej rynek sam Cię do nich przymusi.  

horoskop biznesowy

Byk 21.04-21.05      

Ogólna prognoza: Będziesz dokonywała zmian formalnych lub organizacyjnych w swojej firmie. Zamkniesz pewne projekty, które zalegały. Niektóre Byki zainwestują niewielką sumę pieniędzy w osobowe zasoby firmy, np. szkolenia pracowników.

Zagrożenia: Za wiele weźmiesz na swoje barki i zbyt dużo planów będziesz chciała w jednym czasie zrealizować. To sprawi, że może Ci się z tych planów niewiele udać.

Szanse: Pojawią się atrakcyjne okazje od losu, o które będziesz musiała powalczyć. Pamiętaj, że konkurencja nie śpi i też będzie chciała skorzystać z szans.  

Rada: Nie traktuj potknięć jak porażki, tylko jako lekcje.  

horoskop biznesowy

Bliźnięta 22.05-21.06       

Ogólna prognoza: Pewna wpływowa kobieta obieca Ci możliwość rozwoju lub dużego zarobku. Niestety ostatecznie do współpracy zaprosi kogoś innego. W tym miesiącu przekonasz się, że możesz liczyć wyłącznie na siebie.

Zagrożenia: Niepotrzebnie będziesz porównywać się do innych kobiet, a szczególnie tych którym, w Twoim przekonaniu wszystko się udaje. Tak naprawdę nie wiesz, z czym one się mierzą.  

Szanse: Śmiało podglądaj konkurencję, bo tam znajdziesz źródło inspiracji. Pozostaniesz autentyczna, ale konkurencja wskaże Ci jakich pozytywnych zmian dokonać w firmie.  

Rada: Eksperymentuj, zmieniaj i szukaj sposobów. Nie ograniczaj się do jednej strategii.

horoskop biznesowy

Rak 22.06-22.07   

Ogólna prognoza: Wdrożysz swoje pomysły w życie. Uda Ci się wyjechać na jednodniowe szkolenie lub konferencję. Na tym wydarzeniu zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci udoskonalać rozpoczęte inicjatywy. Niektóre Raki wejdą w interesującą kooperację.  

Zagrożenia: Będziesz w listopadzie poznawała wiele nowych osób. Pamiętaj jednak, że nie każdy, kto się do Ciebie uśmiecha życzy Ci jak najlepiej.

Szanse: Dużo pojawi się ciekawych okazji i otworzą się nowe drzwi. Jednak to od Twojej spostrzegawczości i szybkości działania będzie zależało, czy ze wszystkiego skorzystasz.

Rada: Słuchaj intuicji, bo ona w tym miesiącu bardzo Ci pomoże.

horoskop biznesowy

Lew 23.07-22.08      

Ogólna prognoza: W tym miesiącu wiele osiągniesz w zespole, niż w pojedynkę. Pamiętaj jednak, aby wchodzić w takie współprace, które pozwolą Ci zachować pozycję. Zaufaj ludziom, których masz wokół siebie, bo będą Ci oni potrzebni. Wiele z nimi zdziałasz.  

Zagrożenia: Nadmierna podejrzliwość i nieufność do nowych osób może sprawić, że ominą Cię ciekawe współprace. Wyluzuj i daj szansę wykazać się ludziom, którzy chcą dla Ciebie dobrze. Masz bowiem wokół siebie naprawdę przychylne Ci osoby.  

Szanse: Ktoś zaproponuje Ci współpracę lub wspólny projekt, który będzie dla Ciebie okazją, aby wzrosnąć. W konsekwencji dzięki temu zdobędziesz renomę i nowych klientów.

Rada: Otwórz się na ludzi, daj im szansę, a oni się Tobie odwdzięczą.

horoskop biznesowy

Panna 23.08-22.09   

Ogólna prognoza: Skończą się Twoje zmagania w sprawie, która wydawała się nie mieć końca. Nadal wykazywać się będziesz determinacją, tak długo aż osiągniesz swój cel.  

Zagrożenia: W Twoim bliskim otoczeniu znajduje się osoba, która niegdyś Cię podziwiała, a teraz chce zająć Twoje miejsce. Wywołujesz w niej emocje zazdrości, a to jest niebezpieczne.  

Szanse: Będziesz miała wybór. Pojawią się dwie wartościowe oferty, z której trzeba będzie wybrać jedną. Tak więc nie będziesz musiała zadowolić się tym, co jest dostępne, tylko Ty sama wybierać będziesz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Rada: Zwycięstwo jest w zasięgu ręki. Nie możesz tylko na ostatniej prostej zawrócić.  

horoskop biznesowy

Waga 23.09-23.10    

Ogólna prognoza: Razem z wpływowym mężczyzną rozpoczniesz nowy projekt. Niektóre Wagi mogą dzięki inspiracji tego mężczyzny rozpocząć nowe działania. Niemniej jednak rozpoczniesz pewien znaczący etap. Przygotuj się do niego już z początkiem miesiąca. Zagrożenia: Jeśli wejdziesz we współpracę z osobą znaczącą w branży, możesz mieć tendencje do czucia się niedostatecznie dobra w porównaniu ze swoim wpływowym partnerem. Jeśli do tego dopuścisz, zabijesz swoje poczucie wartości i zaniżysz samoocenę.  

Szanse: Nie wszystko pójdzie po Twojej myśli i możesz przejmować się każdym niepowodzeniem. A właśnie wraz z nimi pojawią się nowe szanse. Ale czy je dostrzeżesz?  

Rada: Zaufaj sobie i zawsze mierz wysoko. Stawiaj siebie na równi z innymi.

horoskop biznesowy

Skorpion 24.10-22.11   

Ogólna prognoza: Pozamykasz niektóre projekty, ale wraz z nimi otworzą się nowe drzwi. Może Cię zawieść osoba blisko współpracująca z Tobą, ale za chwilę dostrzeżesz możliwości gdzie indziej. Dlatego ten miesiąc będzie bardzo dobry, choć często odczuwać będziesz trudne emocje.

Zagrożenia: Pamiętaj, że w biznesie nie powinny być miejsca na emocje, gdyż jeśli będziesz chciała pomagać komuś, jeśli sama nie masz na to środków, to stracisz na tym kroku więcej niż myślisz.

Szanse: Jeśli październik był kiepskim miesiącem pod względem przychodów, to zabezpiecz się w listopadzie. Skoncentruj się na aktualnych zasobach, bo one przyniosą Ci zyski.  

Rada: Otwórz się na rady osób bardziej doświadczonych od Ciebie.

horoskop biznesowy

Strzelec 23.11-21.12      


Ogólna prognoza: W listopadzie będziesz miała więcej czasu, aby nie przejmować się problemami firmy, a dłużej będziesz mogła wypocząć. Weźmiesz na luz i pozwolisz sobie nawet na tygodniowy urlop, bo wiesz, że zregenerowana będziesz wydajniej pracować.  

Zagrożenia: Zagrożeniem dla Ciebie będzie niewykorzystywanie szans i brak chęci do podejmowania dodatkowych zleceń za niewielkie kwoty, a te niewielkie kwoty mogą Ci uratować życie.  

Szanse: Ktoś będzie chciał zrewanżować się za okazaną mu pomoc. Jednak nie skorzystasz z tej okazji ochoczo, gdyż będziesz doszukiwała się w tej inicjatywie podstępu.  

Rada: Nie powinnaś kurczowo trzymać się tego co zbudowałaś, a pozwolić przyjąć pomoc od ludzi z zewnątrz.  

horoskop biznesowy

Koziorożec 22.12-20.01   

 
Ogólna prognoza: W Twoim zespole ciemnowłosa kobieta będzie psuła atmosferę między pracownikami. Może siać plotki lub nastawiać pracowników przeciwko sobie. Powinnaś od razu reagować na takie działania, gdyż problemy z tą panią będą się mnożyć.  

Zagrożenia: Wiele Koziorożców będzie rozważać zakup nowego samochodu w formie leasingu. Nie jest to dobry pomysł w listopadzie. Jeśli to zrobisz, będziesz miała problem ze spłatą pozostałych zobowiązań.  

Szanse: W tym miesiącu przekonasz się jak cenne są niektóre Twoje kontakty. Bazując na wartościowych znajomościach zrobisz zdecydowany krok do przodu w rozwoju zawodowym.  

Rada: Rozwijaj swój potencjał i inwestuj w siebie. Skorzysta na tym Twoja firma.  

horoskop biznesowy wodnik

Wodnik 21.01-20.02    

Ogólna prognoza: Przed Tobą fantastyczny miesiąc. Wiele przez najbliższe 30 dni uda Ci się osiągnąć i będziesz miała poczucie, że przychodzi do Ciebie dobro, którym kiedyś Ty się dzieliłaś z każdym.  

Zagrożenia: Musisz obawiać się ciemnowłosej, bardzo enigmatycznej i dążącej do władzy kobiecie. Ona ma kontakt z kimś z Twojego zespołu i przez tą osobę może dowiedzieć się wiele o Tobie i Twojej firmie.  

Szanse: Otrzymasz telefon z ciekawą propozycją. Ktoś zarekomenduje Twoje usługi, przez co wyjdziesz na wartościowego i profesjonalnego eksperta.  

Rada: Krocz odważnie po swoje, ale uważaj na konkurentów.  

Ryby 21.02-20.03   

Ogólna prognoza: Zakasasz rękawy i zajmiesz się najpilniejszymi obowiązkami. Narzucisz sobie szybkie tempo, bo i dużo będziesz miała zleceń. Korzystaj z nich, bo one dadzą Ci dochód, którego potrzebujesz. Będziesz mogła oszczędności zainwestować m.in. w pracowników.  

Zagrożenia: Otrzymasz propozycję powrotu do projektu, który został porzucony przez mężczyznę, z którym kiedyś współpracowałaś. On się odezwie i złoży propozycję, ale inicjatywa nie dojdzie do skutku. Niepotrzebnie skoncentrujesz na tym swoją uwagę.

Szanse: Uda Ci się pokonać swoje bariery mentalne i uwierzyć w swój potencjał. Zorientujesz się, że zbudowałaś prawdziwe imperium, które jest stabilne na tym niepewnym rynku.  

Rada: Znajdź więcej czasu na przyjemności, bo nie samą pracą żyje człowiek.  

Horoskop przygotowała:

Joanna Czerny- Wróżka Cesaria

Wróżka, zajmuje sie numerologią. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. www.wrozkacesaria.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wrozkacesaria

Share