Wiosenna kolekcja EMOI

W oczekiwaniu na upragnioną wiosnę polska marka EMOI zabrała swoje najnowsze projekty do zawsze ciepłej Hiszpanii – na słoneczną Furteventurę. Wszyscy bowiem z utęsknieniem wypatrujemy ciepłych dni, rozgrzewających promieni słońca i pachnących kwiatów na drzewach.
Już za kilka dni, tygodni u nas też zagości ciepło, a tymczasem warto zaprosić wiosnę do swojej szafy. Ułatwi Wam to wiosenna kolekcja marki –  Meadowlark.
W nowej kolekcji EMOI znajdziemy kolorowe sukienki, bawełniane spodnie w jasnych kolorach, bluzki w wakacyjne wzory. Wiskozowe bluzki w stylu boho to ukłon w kierunku lata.
EMOI to także wiosenne sukienki wizytowe  – wraz z początkiem ciepłych dni zacznie się sezon na ogrodowe przyjęcia i wesela, podczas których będziesz mogła olśnić wszystkich. Jedna z propozycji marki na ten sezon to hiszpańska sukienka z falbanami przy rękawach.
EMOI to kobiece formy, ciekawe wykończenia, akcenty i detale. Postaw tej wiosny na kobiecość i wyróżnij się z tłumu wybierając odważne kolory i wzory. Kompletując garderobę na nadejście wiosny z pewnością zapomnisz o zimie dużo szybciej!

Wszystkie modele znajdują się do wypożyczania na potrzeby sesji zdjęciowych w KHAKI showroom ul. Zgoda 4 lok 6 Warszawa

www.emoi.pl


Komentarze

komentarze

PODZIEL SIĘ