Buty dla całej rodziny! Crocs znajdziesz w każdym możliwym kolorze.

buty crocs dla całej rodziny

Jaki kolor butów lubisz najbardziej? Crocs znajdziesz w każdym możliwym kolorze. Crocs ma w swojej ofercie szeroką gamę modeli, w każdym kolorze, dla całej rodziny. Począwszy od kapci, poprzez sandały, obuwie sportowe, na śniegowcach kończąc. Popularne chodaki doczekały się zabawnych przypinek Jibbitz, które pozwalają na personalizację obuwia – każdy może mieć te jedyne, niepowtarzalne. 

Niebywałą zaletą wszystkich modeli jest możliwość czyszczenia pod bieżącą wodą z dodatkiem mydła.

Niektóre z nich możesz nawet wrzucić do pralki! Tym sposobem na długi czas zachowują świeży wygląd, a przy tym nie musisz się martwić, że znowu się pobrudzą. Jest to niezwykle ważna kwestia przy wyborze obuwia dziecięcego. Wiadomo, maluchom i starszakom żadna przygoda nie jest straszna. Nie musisz się już denerwować, że nowe buty po kilku wyjściach nie nadają się do użytku. Deszcz, błoto, pośniegowa chlapa – crocsom nic nie stanie na przeszkodzie!  

Crocs to rozwiązanie dla całej rodziny.

Co więcej, mama może nosić ten sam model co córka, a syn być małą kopią taty. Niezależnie od wieku, pogody czy panującej mody znajdziecie modele Crocsów, które na długo zagoszczą w Waszej garderobie. 

Buty dostępne online crocs.pl lub w salonach na terenie całej Polski

Share